“Porsche” përplaset me urbanin në Tiranë

vovalbania December 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Porsche” përplaset me urbanin në Tiranë

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë. Një automjet tip “Porsche” është përplasur me një urban në zonën e “Doganës”.

Nga pamjet e siguruara, shihet se automjeti i cili ka përplasur urbanin në pjesën anësore është dëmtuar konsiderueshëm.

Deri në këto momente nuk ka një njoftim të policisë dhe nuk dihet nëse ka të lënduar në njerëz, apo vetëm dëme materiale./Abc

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE