VIDEO/ Brenda shtëpisë së Xhemi Shehut pak pas mesnate, Arbana menjëherë pas show-t i bën surprizën më emocionuese mikes së saj të sëmurë

vovalbania January 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
VIDEO/ Brenda shtëpisë së Xhemi Shehut pak pas mesnate, Arbana menjëherë pas show-t i bën surprizën më emocionuese mikes së saj të sëmurë

Arbana Osmani i ka bërë një surprizë të bukur mikes së saj më të mirë, Xhemi Shehut në orët e para të 4 janarit.

Sot Xhemi feston ditëlindjen dhe Arbana ka shkuar në shtëpinë e saj menjëherë pas mbarimit të spektaklit live të BBVIP.

https://vip-magazine.al/wp-content/uploads/2023/01/63b55a02a6472.mp4

Në rrjetet sociale, Arbana ka shpërndarë sot disa foto të tyre dhe një video të filmuar mbrëmë në shtëpinë e Xhemit, ku duket se kjo e fundit është surprizuar vërtet nga ardhja e mikes së saj me një buqetë me lule për ta uruar.

“Gezuar ditelindjen vajzes me speciale qe kam fatin ta kem shoqe, moter, zemer. I love you. (P.s Sëipe për të parë ku vrapova mbrëmë pas shoët)”, shkruan Arbana.

Ndërkohë në koment, Xhemi ka zbuluar se ajo ka qenë pa qejf mbrëmjen e djeshme dhe kjo vizitë ka qenë vërtet e këndshme për të

“Nuk besoj se mund ta shpreh dot me fjale se sa shume te dua ..te kam zemrën time
Ps: u sherova mbreme”, shkruan Xhemi.

VIDEO/ Brenda shtëpisë së Xhemi Shehut pak pas mesnate, Arbana

323184792_132413416352362_2259941220298789031_n323584939_758705479008838_1434976665743129424_n323309040_697625718606405_6394023069247872481_n323758136_707283984124805_2581324749833039228_n323692476_891565748657508_1653561636578995652_n323741956_164285816337620_8354600406705214506_n323903859_684436180067104_453269565511261658_n323345534_856214578920218_4970306759419251526_n

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE