Cila është prezantuesja shqiptare e preferuar e Klea Hutës?

vovalbania January 23, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Cila është prezantuesja shqiptare e preferuar e Klea Hutës?

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm. Megjithatë, bukuroshja nuk ngurron që nëpërmjet tyre të urojë në ditët më speciale dhe njerëzit e saj më të dashur.

Disa orë më parë bukuroshja ka ndarë me ndjekësit një ‘Ask’ ku ata mund t’i drejtonin pyetje që kanë për të dhe një prej tyre ishte ai që na tërhoqi vëmendjen. Bëhet fjalë për një ndjekës që e kishte pyetur se cila është prezantuesja e saj e preferuar dhe Klea nuk ka nguruar të japë një emër dhe është përgjigjur se është Grida Duma.

Së fudnmi Klea ka postuar një foto në Intastory, ku ka treguar se nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore. Me anë të fotos së termometrit, na ka lënë të kuptojmë se bukuroshja është e sëmurë dhe me temperaturë. Në një sens humori shumë prej ndjekësve i kanë komentuar se kjo ka ndodhur si shkak i mungesës së partnerit të saj të zemrës, Elgitit, i cili ndodhet për disa ditë në Tailandë.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26373 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE