Kourtney dhe Travis ndajnë puthjen pasionante me ndjekësit!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kourtney dhe Travis ndajnë puthjen pasionante me ndjekësit!

Kourtney Kardashian ndau disa foto dhe video nga një ndalesë në St Louis, Missouri në llogarinë e saj në Instagram të enjten. Klipet e personalitetit të realitetit televiziv 43-vjeçar u përqendruan të gjitha tek bashkëshorti i saj Travis Barker, i cili aktualisht po performon me Machine Gun Kelly në turneun e tij Mainstream Sellout.

Udhëtimi i çiftit në të gjithë vendin ndodhi vetëm pak muaj pasi ata u martuan gjatë një ceremonie martesore luksoze në Itali. Fotografia e parë e Kardashian nga ngjarja tregoi emrin e bashkëshortit të saj në një prapaskenë të Qendrës Enterprise. Kourtney përfshiu gjithashtu një foto që tregonte se ajo po puthte buzët e burrit të saj 46-vjeçar.

Në foto, bukuroshja kishte veshur një xhaketë xhins të madhe dhe një palë çizme lëkure. Kardashian përfshiu gjithashtu disa video që tregonin bashkëshortin e saj duke luajtur me Machine Gun Kelly dhe duke shijuar adhurimin e fansave të tyre. Çifti i lumtur ishin të njohur për një periudhë të gjatë kohore para se të fillonin të dilnin vitin e kaluar.

Personazhi televiziv i realitetit ka djemtë Mason dhe Reign, 12 dhe 7 vjeç, si dhe një vajzë të quajtur Penelope, 10 vjeç, me ish-partnerin e saj Scott Disick. Barker ishte i martuar më parë me Shanna Moakler, dhe ata kanë një djalë dhe një vajzë të quajtur Landon dhe Alabama, 18 dhe 16 vjeç. Çifti tashmë i martuar u zyrtarizua në Instagram shkurtin e kaluar dhe u fejua në tetor.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52189 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE