Zhaklin Lekatari: “Nëse do isha brenda do ngacmoja Luizin!”

vovalbania January 25, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zhaklin Lekatari: “Nëse do isha brenda do ngacmoja Luizin!”

E ftuar në emisionin “Ndryshe” ishte Zhaklin Lekatari, e cila momentalisht po përflitet shumë për rolin e saj si opinioniste në Big Brother. Zhaklina ka lënë impenjimin e saj nga Prime i Big Brother për të na treguar eksperiencën e saj në këtë reality-show, opinionet mbi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe marrëdhënien e saj me Arbër Hajdarin.

Zhaklin Lekatari
Salsano Rapi
Adi Pojana
Dj Vini

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26375 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE