FOTO/ Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthjen e parë në Big Brother Vip, çifti betohet për dashuri të përjetshme

vovalbania February 01, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
FOTO/ Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthjen e parë në Big Brother Vip, çifti betohet për dashuri të përjetshme

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë shkëmbyer puthjen e parë në Big Brother Vip Albania.

Vëllai i Madh u kishte dhënë detyrë banorëve të organizonin një dasmë brenda shtëpisë dhe çifti ishin pikërisht Luizi dhe Kiara ndërkohë që banorët do të luanin rolin e familjarëve të tyre.

Kristi celebroi çiftin në martesë dhe në momentin që ai i shpalli burrë dhe grua ishte moderatorja ajo që bëri hapin drejt këngëtarit duke i dhuruar një puthje në buzë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55499 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE