A janë të vërteta thashethemet mbi vdekjen e reperit Sin Boy?!

vovalbania February 15, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A janë të vërteta thashethemet mbi vdekjen e reperit Sin Boy?!

Në internet ka disa ditë që qarkullon një foto e reperit shqiptar Sin Boy, i cili duket i shtrirë në ambulancë teksa mban maskën e oksigjenit. Fansat e tij janë shprehur të shqetësuar për foton në fjalë.
Madje, në postimin në Instagram që ka publikuar foton, thuhet se po qarkullon informacioni se Sin Boy ka vdekur nga mbidoza në një spital të Kosovës. Është e qartë se askush, as mediat në Kosovë nuk e kanë konfirmuar këtë lajm të hidhur.

Mediat kryesore greke po hedhin dyshime se këngëtari i njohur shqiptar Sin Boy ka ndërruar jetë pas një mbidoze narkotike, në moshën 29 vjeçare. Sin Boy ka qenë edhe i njohur si ish- i dashuri i këngëtares Rina Balaj. Vdekja e Sin Boy është bërë e ditur në një postim të fundit në llogarinë e reperit në Instagram. Siç është zakon për të, mbishkrimi i postimit shkruhet për herë të parë si në greqisht ashtu edhe në anglisht. Përveç kësaj, një sfond i zi i është shtuar fotografisë së profilit në llogarinë e tij.

Mirëpo, komentet nën këtë postim refuzojnë të pranojnë lajmin për vdekjen e tij. Disa njerëz mendojnë se media është duke luajtur një lojë. Natyrisht, është tronditëse nëse reperi po luan me jetën dhe vdekjen dhe tërheq vëmendjen ndaj vetes në këtë mënyrë për një marifet publicitar apo album të ri siç po përflitet.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58476 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE