Me pushime në ishull, zbulohet djali me të cilin është “arratisur” Kejvina Kthella (FOTO)

vovalbania February 28, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Me pushime në ishull, zbulohet djali me të cilin është “arratisur” Kejvina Kthella (FOTO)

Pas një shkëputje relativisht të gjatë nga media e rrjetet sociale, Kejvina është rikthyer më në fund pas daljes së bujshme nga Big Brother VIP.

Pasi sqaroi të gjithë për qëndrimet e saj dhe se Kejvina e vërtetë nuk ëstë ajo që u shfaq në BB VIP, modelja është kthyer noralisht në rrjetet sociale ku së fundmi ka treguar se është “arratisur” më pushime.

Modelja ndodhet në Bali duke shijuar plazhin dhe natyrën e gjelbërt të Indonezisë. Kejvina ka zbuluar se në këto pushime po shoqërohet nga një person shumë i veçantë për të, vëllai i saj i vogël.

Kujtojmë se Kejvina, sa herë që flet për vëllain e cilëson si mbështetjen e saj më të madhe.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE