Përpiquni t’i lini gjërat të rrëshqasin, shmangni konfliktet me kolegët, horoskopi ditor

vovalbania March 08, 2023 0 koment 3 Mund të lexoni në minuta.
“Mund të përballeni me disa kundërshtime”, çfarë kanë parashikuar yjet, shenjat më me fat

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Dita e mërkurë 8 mars (Dita e Gruas) do të jetë e shkëlqyer për të folur për dashurinë ose për të sqaruar situata të ngatërruara dashurie: mund të bëni plane edhe me partnerin tuaj. Për sa i përket punës, mos u shqetësoni.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
E mërkurë 8 mars, dita do të fillojë ngadalë për ju, por nga pasditja gjërat do të fillojnë të përmirësohen. Mundohuni të shmangni konfliktet. Për sa i përket punës, lajme të mira për bashkëpunime janë gati.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Duhet të përfitoni nga energjia që do të keni në mëngjes për të shprehur ndjenjat tuaja, sepse pasdite mund të ketë disa probleme apo diskutime që duhet t’i shmangni ose t’i zgjidhni. Për sa i përket punës, pasdite ka rrezik për disa mosmarrëveshje apo gabime.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Dita do të nisë ngadalë por do të qetësohet që në orët e para të pasdites. Në dashuri përpiquni të flisni me partnerin në mbrëmje. Për sa i përket punës, ndoshta ka një marrëveshje për t’u rishikuar, ndoshta duke kërkuar ndihmën e një eksperti.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Kjo e mërkurë 8 mars, gjatë ditës duhet të përpiqeni t’i lini gjërat të rrëshqasin dhe të shmangni konfliktet. Për sa i përket punës, mund të ketë vonesa dhe ndryshime të mundshme.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Dita e mërkurë 8 Marsi do të jetë paksa e diskutueshme, por në përgjithësi do të jetë një e ditë e mirë, veçanërisht në dashuri. Për sa i përket punës, përpiquni të qëndroni të qetë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Gjatë ditës së mërkurë 8 Mars, do të përjetoni emocione të forta. Lëreni veten të shkoni në një aventurë të bukur në dashuri që mund të kthehet në diçka të rëndësishme.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
E mërkurë 8 mars nëse ka çështje për t’u sqaruar në dashuri, është më mirë ta bëni tani. Menjehere. Ju duhet të përpiqeni t’i merrni me lehtësi disa situata. Për sa i përket punës, duhet të keni më shumë durim.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Do të duhet të përfitoni nga mëngjesi për të bërë diçka të rëndësishme në lidhje me ndjenjat. Hëna është ende në shenjë. Gjatë pasdites mund të ketë disa dyshime. Për sa i përket punës, do të dëshironit të ndryshoni diçka. Mundohuni të kuptoni se çfarë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Dashuria do të duhet të mbrohet gjatë orëve të ardhshme. Duke filluar nga pasditja e së mërkurës do të keni një Hënë dhe Venus të favorshme. Yjet do të jenë në gjendje t’ju tregojnë rrugën për të ndjekur edhe nëse një lidhje tani është në fund.
Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
E mërkurë 8 mars, gjatë orëve në vijim do të keni disa dyshime në dashuri, por pasdite gjithçka do të rikuperohet. Për sa i përket punës, duhet të bëni një bilanc të situatës për të kuptuar se cilin drejtim duhet të merrni në jetën tuaj.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Ju pret një ditë nervoze në dashuri ka diçka që nuk shkon, përpiquni të shmangni diskutimet. Për sa i përket punës, ju ndjeni shumë lodhje dhe jeni nervozë dhe të paqartë për shkak të Hënës disonante.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47612 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE