“Pse qau Luizi për ty?”/ Bjordi përgjigjet me videon e bukur

vovalbania March 10, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Pse qau Luizi për ty?”/ Bjordi përgjigjet me videon e bukur

Regjisori i njohur, Bjordi Mezini, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në “Instagram”. Ai u ka dhënë të drejtën fansave që t’i bëjnë pyetje të ndryshme dhe sigurisht nuk kanë munguar ato lidhur me eksperiencën e tij në “Big Brother VIP2”.

Dikush e ka pyetur: “Si mendon, pse qau për ty Luizi? Përndryshe je perfekt”.

“Luiz Ejlli dashuron në mënyrën e vet”, është përgjigjur Bjordi teksa ka etiketuar edhe këngëtarin. Madje ai ka publikuar një video ku shfaqen së bashku duke kërcyer.

Kujtojmë se Bjordi dhe Luizi zgjoheshin çdo mëngjes herët dhe pinin kafen bashkë. Gjithashtu bisedonin me njëri-tjetrin shumë, ku sigurisht Ejlli e ngacmonte herë pas here Mezinin.

“Pse qau Luizi për ty?”/ Bjordi përgjigjet me videon e

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE