Çfarë po ndodh në shtëpinë e “BBVA”? Sabiani ‘shpërthen’ në lot: Vranë një shpirt

vovalbania March 14, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë po ndodh në shtëpinë e “BBVA”? Sabiani ‘shpërthen’ në lot: Vranë një shpirt

Lidhja e çifit mes Kejsit dhe Kristit ka sjellë përplasje mes banorëve, për shkak të ndërhyrjes së tyre në marrëdhënien e çiftit përmes fjalëve dhe mendimeve të tyre.

“Kanë qenë këta që i indimidonin te Keisi, se s’dua tua them emrat. Ndoshta edhe për interesat e tyre, pa e ditur se vranë një shpirt jashtë, që isha unë…”, tha Sabiani.

Ai u shpreh se është ndjerë shumë i lënduar nga sjellja e banorëve ndaj marrëdhënies së Keisit dhe Kristit, dhe ishin fjalët e tyre dhe situata që rrodhi që e bëri të futej në Big Brother.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE