Kjo është videoja virale ku shihet banorja e BBV duke u munduar të fus në sherr Luizin dhe Kiarën

vovalbania March 14, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Unë jam i joti. Nuk e luan topi”, pas pajtimit Luizi i shpreh hapur dashurinë Kiarës

Fotini Derxho, banorja e re që u bë pjesë e shtëpisë disa ditë më parë, është parë shpesh duke folur me banorët e shtëpisë së “BBV”, të cilëve iu tregonte mendimin e saj për lojën e tyre.

Por me shume ajo eshte afruar me Kiaren ku ka treguar se e mbeshtet, madje ajo ka thene se edhe nese Luizin e ka kunder ajo do te jete krah Kiares gjithmone, dhe per kete ka treguar nje arsye.

Fotini ka thene se e ka perjetuar gjendjen e Kiaren kur ishte heren e kaluar ne Big Brother edhe pse ishte me cifte, ajo e ka thene shpesh se edhe kur e ka pare nga televizori e ka kuptuar sikletin e Kiares.

Por se fundmi eshte bere virale nje video e saj ku gjera te tjera i thote Kiares dhe tjera gjera Luizit kur cifti jane bashke, kjo eshte konsideruar loje e shemtuar pasi ia ka ndryshuar mendimet Kiares.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47621 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE