Ish i dashuri i Keisit bëhet pjesë e Big Brother Vip Albania

vovalbania March 15, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ish i dashuri i Keisit bëhet pjesë e Big Brother Vip Albania

Lorenc Hasrama, ish i dashuri i Keisi Medinit është bërë mbrëmjen e djeshme pjesë e Big Brother Vip Albania.

Ai është një nga dy banorët e rinj që i bashkohen shtëpisë më të famshme në Shqipëri, teksa po i afrohemi finishit të 100 ditëve të para të këtij formati.

Në momentin e transmetimit të klipit të tij, kamera fokusoi disa herë Keisin dhe Sabianin për të treguar reagimin e tyre.

Kujtojmë se i eliminuari i mbrëmjes së djeshme ishte pikërisht Sabiani i cili Brenda shtëpisë me një mision për të qenë pranë të bijës pasi ishte fillimisht kundër romancës së tij me Kristin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47104 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE