‘Shakaja pa kripë’ e Arbanës trondit banorët me deklaratën shokuese: Big Brother do të vijojë edhe…

vovalbania March 15, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Moderatorja seksi pranon ftesën, do të jetë banore e “Big Brother VIP Albania”

Mbrëmjen e djeshme të natës së prime-it padyshim që ishte vetë moderatorja, Arbana Osmani, e cila me shaka u përpoq të bëj një rreng banorëve.

Nga kureshtja banorët kanë pyetur se edhe sa do të zgjas aventura e tyre në Big Brother, ajo u përgjigj se do të zgjas edhe 3 muaj të tjerë.

Kjo përgjigje nuk u prit aspak mirë nga banorët të cilët u trembën e nisën të pyesin derisa Arbana u tha se akoma nuk është marrë vendimi dhe do tua thotë të shtunën e javës tjetër.

Arbana: Pse doni ta dini dhe pse pikërisht 3 muaj

Luizi: Si 3 muaj o Arbanë?

Arbana: Do t’jua them të shtunën që vjen

Olta: O Arbana po pse i keni marrë vendimet pa na pyetur

Arbana: Po kush të tha që është marrë vendimi mi Olta!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE