Olta akuzon Luizin për dhunë ndaj Kiarës (VIDEO)

vovalbania March 15, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Olta akuzon Luizin për dhunë ndaj Kiarës (VIDEO)

Olta ka akuzuar Luizin mbrëmjen e djeshme se ka dhunuar Kiarën gjatë spektaklit në momomentin kur po diskutohej për një nga situatat e ndodhura gjatë javës.

@vipmagazine.al Cfare mendoni ju? #luizejlli #vipmagazine ♬ original sound – VipMagazine.al

Teksa qëndronin në oborr, Olta iu drejtua çiftit në lidhje me këtë situatë, por Kiara i doli në krah Luizit duke hedhur poshtë akuzat e Oltës.

Ajo tha se Luizi reagoi në atë mënyrë ndaj saj, pasi ishte ajo që e gjuajti me takë duke i dhënë sinjale në lidhje me deklaratën që ai po bënte në ato momente.

@kosova.clips #bigbrotheral #fypシ #kosova #bigbr#otheralbaniavip #viralvideo #luizeijlli #kiaratito #luani🦁🦁 #teamluizejlli #luizkiara ♬ original sound – kosova.65

Diskutimi në oborr

Olta: Pse i gjuajte Kiarës
Luizi: Ku i gjuajta
Kiara: Nuk më gjuajti. Më shtyu se i futa unë takën
Olta: Ti i the pusho për komentin që bëri dhe ait ha pusho më lër rehat
Kiara: Mos e bëj dramatike kot. Isha vetë aty nuk ka lidhje fare. Kush je ti?
Olta: Unë jam banore e kësaj shtëpie
Kiara: Ky është i dashuri im
Olta: Nuk më intereson fare

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE