Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, ja çfarë thonë familjarët e

vovalbania March 16, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, ja çfarë thonë familjarët e

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë nisur të kërkojnë dënimin e Oltës për të njëjtën arsye që u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro.

Në rrjet qarkullon një video ku Olta bashkë me Luizin futen brenda në tualet dhe dera është e hapur.

Në faqen që menaxhohet nga familjarët e Kristit është ripostuar një video e këtij momenti ku shkruhet se edhe kur u fut Kristi në tualet, dera ishte e hapur duke kërkuar kështu dënimin e Oltës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48132 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE