Çfarë po ndodh me monedhat e huaja në Shqipëri? Njihuni me këmbimin valutor për sot

vovalbania March 23, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë po ndodh me monedhat e huaja në Shqipëri? Njihuni me këmbimin valutor për sot

Sot më 23 mars 2023, dollari amerikan blihet me 105.5 lekë dhe shitet me 106.8 lekë.

Euro blihet me 113 lekë dhe shitet 114.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.5 lekë dhe shitet me 130 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.7 lekë, ndërsa në shitje me 114.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76.7 lekë dhe në shitje me 79 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Çfarë po ndodh me monedhat e huaja në Shqipëri? Njihuni me

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE