Selena reagoi për bullizmin ndaj Hailey-t, Beatrix flet për atë që ka përjetuar vitin e kaluar

vovalbania March 26, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Selena reagoi për bullizmin ndaj Hailey-t, Beatrix flet për atë që ka përjetuar vitin e kaluar

Selena Gomez ka reaguar publikisht lidhur me dramën mes saj dhe Hailey Bieber duke zbuluar se ato kanë folur dhe se kjo e fundit i ka treguar për bullizimet dhe kërcënimet që po merr.

Selena ka kërkuar nga fansat e saj të jenë të sjellshëm dhe mos ta sulmojnë Haileyn.

E në këtë postim që bëri bujë kudo duket se e ka gjetu veten edhe Beatrix Ramosaj.

“Kam qenë dëshmitare se si në Shqipëri dalin hapur në televizione dhe s’e kanë problem të tregojnë metodat e përhapjes, apo kënaqësinë që marrin duke justifikuar “për lojë” bullizmin. Gjithsesi, Selena është mbretëreshë“, ka shkruar Beatrix.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE