Selena Gomez dhe Zayn Malik po përfliten për një romancë mes njëri-tjetrit, por si e priti këtë lajm Gigi Hadid?

vovalbania March 27, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Selena Gomez dhe Zayn Malik po përfliten për një romancë mes njëri-tjetrit, por si e priti këtë lajm Gigi Hadid?

Zayn Malik dhe  Selena Gomez kanë ‘ndezur’ thashethemet për një lidhje pasi të dy u panë duke darkuar së bashku në New York City.

Një dëshmitar okular i thotë ET, “Selena dhe Zayn dolën në qytetin e Nju Jorkut rreth orës 22:30. Ata ecnin të kapur për dore dhe po putheshin. Shumica e stafit të restorantit dhe vizitorëve të restorantit nuk i vunë re. Dukej sikur ata ishin rehat së bashku dhe ishte e qartë se ishte një takim”.

Spekulimet për të dy filluan kur një përdoruese e  TikTok @klarissa.mpeg ndau një bisedë me një mikeshën e saj, e cila pretendoi se ajo kishte parë dyshen një restorant pa emër në qytet.

Vajza shpjegoi se ajo dhe shoqja e saj punojnë në lokale goxha të frekuentuara nga të famshëm, përpara se të ndanin një pamje të bisedës së tyre në të cilën shoqja shkroi: “Selena Gomez dhe Zayn sapo hynë në restorant dorë për dore”.

Nga ana tjetër duket se Gigi Hadid nuk e ka problem lidhjen e supozuar të ish-partneres së tij me Selena Gomez, për sa kohë që ai është ‘i lumtur dhe i qëndrueshëm’.

Një burim theksoi se modelja e ka mbështetur romancën e re të dyshes së famshme.

“Gigi nuk ka asnjë problem me Zayn dhe që ai të ketë një lidhje të re”, tha një burim për mediat e huaja.

“Për sa kohë që është i lumtur dhe i qëndrueshëm dhe vazhdon të jetë i mirë me Khai, ajo është mirë me këdo që ai del jashtë”.

Supermodelja, 27 vjeçare dhe këngëtari, 30 vjeç, patën një romancë të gjatë nga viti 2015 deri në 2021 dhe janë prindër të një vajze dy vjeçare. Ata i dhanë fund lidhjes disa vjeçare pas një përplasjeje që këngëtari pati me të ëmën e modeles,  Yolanda Hadid.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE