“Ç’punë ke ti me Luizin”/ Dori shpërthen i revoltuar, publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda ‘Big Brother VIP’

vovalbania March 30, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Ç’punë ke ti me Luizin”/ Dori shpërthen i revoltuar, publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda ‘Big Brother VIP’

Në prime-in e fundit të Big Brother VIP, Arbana Osmani i komunikoi banorëve ngjarjen që ndodhi në Top Channel mesnatën e së dielës.

Të mbetur pa fjalë nga ky lajm, banorët u vunë përballë pyetjes nëse ndihen të sigurt për ta vazhduar lojën e tyre.

Për të qenë më të qartë atyre iu është lejuar biseda me në familjarë.

Sot Olta ka bërë telefonatën e saj me bashkëshortin, Dori.

Ky i fundit ka kaluar përtej arsyes së telefonatës duke tentuar t’i japë mendimin e tij në lidhje me Luizin dhe lojën e partneres së tij.

“Big Brother-in nuk e ke me Luizin, e ke me publikun. Ç’punë ke ti me Luizin. Luizi bën garën e vet, ti tënden. Secili ka garën e vet”, pas këtij komunikimi produksioni ka ndërprerë telefonatën e Oltës me Dorin

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE