“Të hift vedja n’qef”, Arbër Hajdari nuk ndalet, ironia e rradhës për Kiarën dhe Efin

vovalbania April 03, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Të hift vedja n’qef”, Arbër Hajdari nuk ndalet, ironia e rradhës për Kiarën dhe Efin

Rithimi i 4 ish-banorëve në Big Brother VIP u prit me mjaft bujë e habit. Opinionisti Arbër Hajdari ishte i pari që ironizoi këtë rikthim dhe ia tha ballë për ballë Efit, Kiarës, Ronaldos e Bledit.

Teksa u pyet për dinamikën që mund të sjellin banorët e rikthyer në BBV, Arbëri tha me ironi që mos të harrojnë freskuesen me vete, t’i bëjnë fresk Luizit pasi s’ka asgjë ndryshe që mund të sjellin.

Duket se Arbër Hajdari nuk tërheq mbrapsh asnjë nga fjalët e thëna atë mbrëmje, madje sot i ka përforcuar me një postim në InstaStory.

“Shkodranët e kanë një shprehje të bukur: Të hift vedja n’qef”, shkruan Arbër Hajdari.

Kujtojmë se Kiara dhe Efi po komentohen në masë nga ndjekësit dhe personazhet publikë për arrogancën që po përcjellin pas rikthimit në shtëpi./albeu.com/

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE