Luizi komenton sjelljen ‘ndryshe’ të Efit dhe Kiarës brenda shtëpisë së “BBVA”

vovalbania April 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luizi komenton sjelljen ‘ndryshe’ të Efit dhe Kiarës brenda shtëpisë së “BBVA”

Primet e mbrëmjes së sotme, banorët u pyetën në lidhje me rihyrjen e banorëve Efi, Kiara, Ronaldo dhe Bledi.

Luizi u shpreh se Efi i është dukur konfuze, ndërsa për Kiarën tha njësoj.

“Efi më duket pak më konfuze, por ndoshta është dhe faji i ditëve të para, që ajo akoma nuk është. Kurse Kiara vdeksha për të. Çfarë bën Kiara me shtëpinë nuk më intereson, me mua është njësoj.

Ndërkohë banorët e tjerë për Kiarën thanë se ka hyrë e “korruptuar”, ndërsa për Efin “e ftohtë”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE