Olta reagon për herë të parë pas daljes nga “BBVA”, poston foton e veçantë! Ankohet publikisht për Dorin

vovalbania April 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Olta Gixhari ka folur me bashkëshortin? Deklarata e aktores ngre dyshime: I thashë që të vijë të shtunën (VIDEO)

Olta Gixhari la shtëpinë e Big Brother VIP të shtunën në prime, duke shtangur të gjithë publikun për vendimin e saj, pasi ishte një nga banoret më të forta brenda shtëpisë.

Me arsyetimin se nuk mund të qëndronte më larg djalit të saj të vogël, Olta vendosi të hiqte dorë nga gara.

Një takim i shpejtë me djalin e saj në prime-in e kaluar e shtyu Oltën akoma më shumë të dilte, kjo për shkak të qëndrimit disi të distancuar që i mbajti djali.

Megjithatë duket se ajo po shijon ditët më të mira pranë Amarit dhe këtë nuk ka ngurruar ta tregojë as në rrjetet sociale. Në një foto duke luajtur me lodra me djalin ajo shkruan: “Gjithë bota ime në një foto. Dashuria e Amar dhe ajo që kam marrë nga ju në këto ditë ma ka mbushur shpirtin plot dhe më ka bërë të besoj se asnjëherë nuk je gabim nëse ndjek rrugën e zemrës. Ju dua shumë të gjithëve”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE