Merr fund shoqëria me Luizin? Efi e zhgënjyer: Ka folur me Kiarën…

vovalbania April 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Merr fund shoqëria me Luizin? Efi e zhgënjyer: Ka folur me Kiarën…

Efi ka treguar në Prime e sotshëm se ndihet e zhgënjyer nga sjellja e Luizit brenda shtëpisë së “BBVA”.

Efi: Është e tmerrshme. Unë nuk u cudita nga asgjë që pashë. Ndihem shumë e zhgënjyer nga miqtë që kam pasur. Kam folur me Luizin e di që do Kiarën në finale, por nuk  e kuptoj pse nuk do të jemi miq. E kam disktuar dhe me banorë të tjerë, nuk e kuptoj qëllimin e Luizit që të më mbajë larg. Mund të më pyeste, ndihem e zhgënjyer sepse jam e njejta. Nuk cuditem nga asnjë, zhgënjimi im është Luizi.

Kam dyshim që Luzii ka folur me Kiarën. Ata që kam konsideruar miq, tani nuk janë më. Me aq sa njoh Luizin, mendoj se ka folur me Kiarën dhe mban këtë qëndrim me mua, diçka ka këtu.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47622 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE