Arbana Osmani ngacmon Luizin për Jozefina Topallin, ja reagimi epik i këngëtarit

vovalbania April 16, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Arbana Osmani ngacmon Luizin për Jozefina Topallin, ja reagimi epik i këngëtarit

Në shtëpinë e Big Brother u krijua këtë javë qeveria e këtij reality show që kishte si Kryeministër Luizin, President Kristin, Kryetare Parlamenti, Efin, Ministër të Brendshëm, Qetësorin, etj. Megjithatë siç do sfidë në Big Brother edhe kjo rezultoi e dështuar, pasi nuk qëndroi më shumë se 12 orë.

Por kjo ngjarje u komentua edhe sonte në prime madje Arbana pati edhe një koment për Efin duke i thënë se ajo i kujtoi dikë dhe bëhej fjalë për ish vjehrrën e këngëtarit, Jozefina Topallin.

Për herë të parë Luizi nuk ka reaguar dhe si rrallëherë nuk ka bërë asnjë batutë në lidhje me këtë koment të Arbanës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE