E rëndë në Librazhd/ I shërthen bombola duke gatuar, zbardhen detajet e para (EMRI + FOTO)

vovalbania April 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E rëndë në Librazhd/ I shërthen bombola duke gatuar, zbardhen detajet e para (EMRI + FOTO)

Një 63 vjeçar ka mbetur i plagosur pasi një bombol gazi ka shpërthyer në banesën e tij në Librazhd.

I plagosur ka mbetur Safet Qarri, teksa ngjarja ka ndodhur teksa ai ishte duke gatuar mëngjesin e kësaj të marte.

Ndërkohë për shkak të plagëve të marra Qarri është nisur drejt Tiranës për mjekim më të spezializuar.

Prej disa vitesh ai kishte shërbyer në repartin e zjarrikseve Librazhd dhe policinë e shtetit, teksa kishte vite pa punë dhe i përkushtuar aktivitetit privat.

E rëndë në Librazhd/ I shërthen bombola duke gatuar,

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE