Pas deklaratës të ish-bashkëshortit që kishte 1 vit pa puthur vajzën, Rudina Dembacaj reagon për herë të parë

vovalbania April 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas deklaratës të ish-bashkëshortit që kishte 1 vit pa puthur vajzën, Rudina Dembacaj reagon për herë të parë
Pak ditë më parë u diskutua në mediat rozë deklarata e ish bashkëshortit të Rudina Dembacaj në lidhje me marrëdhënien e tij me vajzën Viktoria.

Ai u shpreh që kishte 1 vit pa e puthur.

Po si e ka pritur Rudina këtë deklaratë të tij dhe për herë të parë ajo në një intervistë për “Mos i bjer në top” është shprehur:

“Kur një person meriton të bëhet lajm, nuk duhet të citohet emri i Rudina Dembacaj që të lexohet lajmi. Nëse dikush është personazh publik dhe prodhon lajme, le ti prodhojë”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE