I dhanë fund lidhjes pas 6 vitesh së bashku, ish-partnerja e Amos Zaharia zbulon raportin që ruan sot me aktorin

vovalbania April 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
I dhanë fund lidhjes pas 6 vitesh së bashku, ish-partnerja e Amos Zaharia zbulon raportin që ruan sot me aktorin

Aktori i njohur Amos Zaharia dhe Gigliola Haveriku patën një histori dashurie me njëri-tjetrin e cila u përfol goxha në media.

Dyshja i dhanë fund romancës së tyre pas 6 vitesh së bashku.

Së fundmi, këngëtarja ishte e ftuar në ‘ABC e Mëngjesit”, ku ka folur rreth raportit që ruan ende sot me Amosin pas ndarjes. Ish-banorja e “BBVKS”, u shpreh se gëzon respekt për aktorin por nuk kanë ruajtur një raport miqësor me njëri-tjetrin.

“Nuk ka raport, nuk ka marrëdhënie dhe s’ka pse të ketë. Kur mbaron një histori shumë e gjatë, nuk ka pse të ketë marrëdhënie mendoj unë, nuk mund të ngelemi miq, por e bukura është se ka një respekt shumë të madh, ka një dashuri shumë të madhe, të paktën nga ana ime. Kemi të shkuarën bashkë, tani jam te e tashmja, projektuar në të ardhmen, por shumë e bukur që të kesh një të shkuar me dikë. Ai është e shkuara ime dhe është shumë ‘nice’”– tha Gigliola.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE