“Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur”, Dj Dagz bën dedikimin e ëmbël për Einxhel

vovalbania September 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur”, Dj Dagz bën dedikimin e ëmbël për Einxhel

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar. Ata konfirmuan pak javë më parë se do të bëhen prindër për herë të parë. Që kur pranoi se është në pritje të ëmbël, ish banorja e “Big Brother Vip” nuk i ka kursyer fotografitë me barkun e rrumbullakosur.

Ndonëse fansat kanë kurioz, dyshja ende nuk e kanë zbuluar publikisht gjininë e fëmijës që po presin. Së fundmi, moderatorja ka publikuar një video ku shfaqet në një pishinë ndërsa shprehet e lumtur për njohjen me Dagz. “Bebi mu. Ti je gjëja më e mirë që më ka ndodhur”, shkruan Dagz.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 57804 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE