Rama doli nga spitali! Ndoka i çon një “perlë” që do shkriheni së qeshuri

vovalbania April 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Rama doli nga spitali! Ndoka i çon një “perlë” që do shkriheni së qeshuri

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka njihet për komentet e tij epike në rrjetet sociale, shpesh herë edhe në profilin e kryeministrit Edi Rama.

Nuk mund të mungonte një komenti i tij dhe tek postimi i Ramës, ku njoftonte se ishte shumë mirë me shëndet pas operacionit për heqjen e apendicitit, falenderonte mjekët dhe bënte me dije se do të rikthehej shumë shpejt.

“Futi 2-3 javë pushim!”, shkruan Noka duke e shoqëruar me një emoji në mendime.

Rama doli nga spitali! Ndoka i çon një “perlë”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47614 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE