Neymar dhe e dashura e tij Bruna njoftojnë se janë në pritje të një fëmije përmes një fotosesioni të përbashkët

vovalbania April 19, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Neymar dhe e dashura e tij Bruna njoftojnë se janë në pritje të një fëmije përmes një fotosesioni të përbashkët

Neymar dhe e dashura e tij Bruna Biancardi kanë njoftuar se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Futbollisti brazilian, 31 vjeç, dhe influencuesja 28 vjeçare, ndanë një postim të përbashkët në faqet e tyre përkatëse në Instagram të mërkurën për të zbuluar lajmin e tyre të gëzueshëm.

Neymar është tashmë baba i djalit Davi Lucca, 12 vjeç, të cilin e ka me ish-të dashurën e tij Carolina Dantas, shkruan DailyMail.

Çifti publikoi një sërë fotografish të ëmbla që tregonin barkun e rrumbullakosur të Brunas, teksa Neymar e përqafoi ëmbël dhe e puthte barkun e saj.

Bruna dukej tërheqëse e veshur me xhinse blu dhe një palë sytjena të thurur me grep të bardhë, të cilën ajo i kombinoi me një triko të përshtatshme teksa tregonte barkun e fryrë.

Ndërkohë, Neymar kishte veshur një palë pantallona të shkurtra blu dhe një bluzë grafike kremoze, teksa puthte ëmbël të dashurën e tij dhe e përqafoi deri në bark.

Krahas fotografive, ata konfirmuan lajmin e tyre të shtatzëniusë në një mbishkrim të gjatë të përkthyer nga portugalishtja.

Aty shkruhej: “Ne ëndërrojmë jetën tënde, planifikojmë ardhjen tënde dhe e dimë se ti je këtu për të përfunduar dashurinë tonë, i lëmë ditët tona shumë më të lumtura”.

“Do t’i bashkohesh një familjeje të bukur, me një vëlla, gjyshër, xhaxhallarë dhe halla që tashmë të duan shumë! Eja së shpejti fëmijë, ne po të presim”.

Çifti ndezi edhe thashethemet e fejesës me postimin teksa Bruna u pa e veshur me një shirit argjendi mahnitës në gishtin e unazës.

Neymar dhe Bruna besohet se kanë filluar të takohen në vitin 2021, por e mbajtën private romancën e tyre përpara se të zyrtarizonin në Instagram në janar të vitit 2022.

Megjithatë, dyshja njoftuan se kishin marrë rrugë të ndara në gusht të vitit 2022, përpara se të rindeznin romancën e tyre menjëherë më pas.

Neymar luan si sulmues për klubin e Ligue 1, Paris Saint-Germain, ndërkohë që është edhe në kombëtaren braziliane.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE