“Kristi më kërkoi të lyeja flokët si Zaza”/ Keisi: Nuk më kishte thënë se ishte i lidhur, u ndjeva keq

vovalbania April 22, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Kristi më kërkoi të lyeja flokët si Zaza”/ Keisi: Nuk më kishte thënë se ishte i lidhur, u ndjeva keq

Keisi Medini nisi një romancë me Krist Aliajn gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP 2”, por disa javë më vonë vendosën të ndërpresin njohjen.

E ftuar këtë të premte në “Më lër të flas”, këngëtarja foli për raportin e saj me Kristin, që tha se u ndërpre sepse ajo kërkon të trajtohet më mirë nga partneri i saj.

Më tej, Keisi tregoi se si i ka përjetuar lajmet se Kristi ka një njohje jashtë dhe një vajzë e identifikuar me emrin Zaza pretendon se është e dashura e tij

“Çudia më e madhe ishte kur Kristi më tha njëherë aty brenda t’i bëja flokët e shkurtra, të zeza, se të shkojnë më shumë. Dhe kur pashë këtë gjënë jashtë… Çudi më erdhi”, shprehet Keisi.

Ish-banorja e “BBV” thotë se është ndjerë keq pasi ka mësuar për Zazën.

“Tradhti nga ana e tij po, por unë jam më e mirë se sa duhet. Ai brenda ka shprehur se ka një njohje, nuk ka thënë që ka një lidhje. Jam ndjerë keq sepse ka thënë thjesht një njohje, nuk e mendova që ishte kaq serioze”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47623 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE