“Arbri dhe Zhaklina nuk do të jenë më opinionistë”/ Arbana zbulon arsyen “e largimit” nga “BBVA

vovalbania April 29, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Arbri dhe Zhaklina nuk do të jenë më opinionistë”/ Arbana zbulon arsyen “e largimit” nga “BBVA

“Kjo gjysëmfinale, mbase dhe finalja do të komentohet nga një tjetër Arbër dhe një tjetër Zhaklinë”, ka njoftuar moderatorja Arbana Osmani në fillim të Prime-it të sotëm, duke shokuar për një moment teleshikuesit e Big Brother.

“Ata do të komentojnë situatat në shtëpinë e Big Brother”, tha më tej Osmani.

Dy opinionistët e tjerë janë aktorët e spektaklit të humorit të “Portokallisë”, që imitojnë Arbrin dhe Zhaklinën.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47625 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE