Kiara takohet me nënën e Luizit, publikohet fotoja

vovalbania April 30, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë po kurdis? Luizi i drejtohet Kiarës dhe e paralajmëron për mbrëmjen e sotme: Te dhoma e rrëfimit kam thënë…

Mamaja e Luizit mbrëmjen e djeshme ishte në shtëpinë e Big Brother VIP Albania për të surprizuar djalin e saj.

Ndonëse një moment ajo u pyet nga djali i saj për takimin me Kiarën, Anxhelina ia bëri si me shenjë, por nuk foli pasi kjo konsiderohet si informacion nga jashtë.

Por, ditën e sotme, është publikuar fotoja e tyre parë bashkë duke shuar kështu zërat se mes tyre mund të ishte një marrëdhënie jo e mirë.

 

 

Kujtojmë që të shtunën e 6 majit është edhe finalja e madhe e këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Albania.

foto galeri

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47621 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE