VIDEO/ E kapur për dore me Dorin, Olta Gixhari takon Luizin pas daljes nga BBV

vovalbania May 08, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
VIDEO/ E kapur për dore me Dorin, Olta Gixhari takon Luizin pas daljes nga BBV

Një “After Party” është zhvilluar gjatë mbrëmjes së djeshme për të gjithë ish-banorët e “Big Brother VIP”, produksionin dhe opinionistët, ku kanë festuar dhe kënduar me njëri-tjetrin. Natë e cila përkoi dhe me ditëlindjen e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt.

E ndërsa të gjithë janë shfaqur në festë me familjarët apo partnerët e tyre, ish-banorja që tërhoqi vëmendjen me daljen e saj ishte Olta Gixhari e cila u shfaq për herë të parë në publik së bashku me partnerin e saj Dorin

Aktorja ka preferuar ta mbajë gjithmonë larg syrit të publikut identitetin e partnerit të saj, mirëpo gjatë qëndrimit të saj në shtëpi Dori u kthye gjithashtu në një ndër emrat më të komentuar  në rrjet. Videoja e cila po bën xhiron e rrjetit tregon aktoren duke ecur dorë për dore me partnerin e saj gjatë festës.

https://vip-magazine.al/wp-content/uploads/2023/05/6458aa04dd226.mp4

VIDEO/ E kapur për dore me Dorin, Olta Gixhari takon Luizin pas daljes nga

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47099 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE