Pas daljes së BBVA, Luiz Ejlli shfaqet në krah të këtij politikani të njohur (FOTO)

vovalbania May 10, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas daljes së BBVA, Luiz Ejlli shfaqet në krah të këtij politikani të njohur (FOTO)

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, fituesi i këtij edicioni, Luiz Ejlli ka  takuar kandidatin e PS për Bashkinë e Shkodrës, Benet Beci, të cilin e përmendi gjatë një bisede me banorët e tjerë brenda shtëpisë.

Pas daljes së BBVA, Luiz Ejlli shfaqet në krah të këtij

Ai iu rrëfeu banorëve se Beci e kishte ndihmuar në një moment të vështirë të jetës së tij, vetëm  se është shkodran.

Ndërkohë kandidati për kryenbashkiak e konsideroi këngëtarin djalë të mirë dhe që e ka justifikuar punën që ka bërë në kohën kur Beci drejtonte KESH.

Theksojmë se kjo foto e tyre vjen tre ditë para zgjedhjeve vendore dhe mesa duket Luizi ka zgjedhur të dalë hapur në mbështetje të Benet Becit, për të cilin edhe më parë brenda shtëpisë së BBV-së ka shprehur mirënjohjen ndaj tij.

Pas daljes së BBVA, Luiz Ejlli shfaqet në krah të këtij

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47619 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE