I ofrojnë 50 mijë euro për të bërë set fotografik me Zhakun, Kiara bën reagimin epik. ‘Refuzon’ edhe Oltën dhe Efin

vovalbania May 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
I ofrojnë 50 mijë euro për të bërë set fotografik me Zhakun, Kiara bën reagimin epik. ‘Refuzon’ edhe Oltën dhe Efin

Kiara Tito ka bërë një reagim epik pas ofertës për të bërë një set fotografik me Oltën, Efin dhe Zhakun.

Në rubrikën “Telefonata kurth” në Top Albania Radio moderatorët telefonuan Kiarën duke stimuluar se po i bënin një ofertë për të pozuar për një revistë.

Ama pjesë e setit duhet të ishin Olta dhe Efi ndërsa pagesa do të ishte 20 mijë euro. Moderatorja nuk u tundua duke refuzuar të jetë pjesë e projektit.

Më pas ata i thanë për përfshirjen e Zhakut në set ndërsa shifra do të rritej në 50 mijë euro.

Reagimi i saj ishte epik. “Qyqja joo”, tha Kiara.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE