A është shtatzënë? Luana Vjollca shuan kureshtjen e fansave (FOTO)

vovalbania May 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A është shtatzënë? Luana Vjollca shuan kureshtjen e fansave (FOTO)

Një video e publikuar sëfundmi në Tik-Tok nga Luana Vjollca, ku ajo dukej me barkune  rrumbulakosur, bëri që menjëherë në rrjet të qarkullonin aludimet për një shtatzani të mundhshme.

Por ka qenë vetë Luana e cila ka sqaruar se si qendron e vërteta, duke theksuar se fryrja e barkut vjen ngaqë ka ngrënë shumë.

“Dua t’ju njoftoj se trupi im s’është perfekt. Kur ha shumë, më ndodh përherë kjo fryrja që besoj i ndodh edhe shumë gocave të tjera dhe është kaq e bukur. Kështu që, për të gjitha vajzat me barkun e madh, jeni super të bukura dhe ju dua të gjithave”, shkroi në një postim në Instagram Story.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE