Grida Duma feston ditëlindjen, sa vjeç bën sot ish-politikanja

vovalbania June 11, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Grida Duma feston ditëlindjen, sa vjeç bën sot ish-politikanja

Sot Grida Duma është vajza e ditëlindjes.

Përtej paraqitjes dinjitoze të përcjelljes së mesazheve e diskutimeve në panele të ndryshme, Grida ka marrë gjithmonë vëmendje me pamjen e saj, stilin dhe sharmin që përcjell.

Prandaj për këto të fundit edhe mosha e saj është rasti kur thuhet se është thjesht një numër.

Grida Duma mbush sot 46 vjeç.

Ajo është parë gjithmonë si një figurë e rëndësishme e parlamentit shqiptarë, prandaj është ende e vështirë ta shohim jashtë petkut të politikanit, por duket se edhe si moderatore Grida Duma ka ditur t’ja dalë mirë e të ketë sukses.

Kujtojmë se në intervistën e saj të fundit, Grida Duma zbuloi si rrallë herë statusin e saj dhe nuk është më beqare. Ajo pranoi se është në një lidhje dashurie dhe ndihet e plotësuar, ndërkohë që përqafimin e ngrohtë që duhet ta ketë çdo femër, qoftë dhe ajo më e forta, e ka.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47614 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE