I premtoi 100 mijë euro, kush është milioneri shqiptar që mbulon Luizin me para (VIDEO)

vovalbania June 27, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luiz Ejlli i jep përgjigjen epike fansit: E sigurtë është që ty s’të bën…

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” Luiz Ejlli vijon te jetë një personazhet më të kërkuar të momentit. Duket se fama e tij vijon të rritet dhe fansat janë të “çmendur” pas tij.

Këtë e vërtetojnë edhe koncertet e këngëtarit, brenda dhe jashtë vendit ku Luizi “mbulohet” me para.

Një ndër fansat e tij është edhe Finsik Syla, biznesmeni shqiptar, i njohur si ish-bashkëshorti i Fjolla Morinës. Fisniku dje postoi një video në një nga mbrëmjet që performoj Luizi.

Milionieri shqiptar nuk e ndali dorën derisa e mbuloj Luizin me para.

Madje biznesmeni nuk ka kursyer as puthjet për këngëtarin. Kujtojmë se Finsik Syla ka treguar edhe më parë se është fans i zjarrtë i Luizit. Gjatë qëndrimit të tij në BBV, Finsiku deklaroi se nëse Luizi nuk shpallet fitues, ai do t’i dhuronte vlerën e çmimit të madh, prej 100 mijë eurosh.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 48128 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE