Hëna në shenjën tuaj! Shenja që do zyrtarizojë historinë e dashurisë, horoskopi ditor

vovalbania July 09, 2023 0 koment 3 Mund të lexoni në minuta.
Hëna në shenjën tuaj! Shenja që do zyrtarizojë historinë e dashurisë, horoskopi ditor

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Hëna në shenjën tuaj e bën këtë të diel vërtet intriguese për dashurinë. E kaluara mund të lihet pas për të filluar nga e para me një partner të ri. Në punë ka mundësi të reja për t’u kapur në fluturim.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Të dielen dashuria po ecën mirë, por ju duhet t’i jepni dorën fatit herë pas here, ndaj përpiquni të shkoni në vende të reja nëse jeni ende beqar. Në punë vlerësoni me kujdes propozimet e reja përpara se t’i pranoni verbërisht.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Hapuni më shumë në dashuri, sepse edhe nëse nuk e dini, ka dikë që ju pëlqen. Ka disa dyshime për punën, por së shpejti do të zgjidhet. Do të shihni që së shpejti gjithçka është në rregull. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha dhe të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Gjithçka në dashuri përforcohet falë hënës së favorshme. Është koha për t’u çlodhur në punë, periudha kaotike ka mbaruar. Mund të arrini gjëra të mëdha dhe më në fund të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni. Përveshni mëngët dhe merrni frymë lehtësuese.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Të dielen hëna ju mbështet, kështu që ka ardhur koha për ta zyrtarizuar historinë tuaj të dashurisë. Në punë jeni gjithmonë pak në ankth por shumë shpejt do arrini rezultate të shkëlqyera.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Hëna është e kundërt ndaj kushtojini vëmendje marrëdhënieve me partnerin tuaj që mund të jenë problematike. Në punë mos u fiksoni pas projekteve afatshkurtra, shikoni përtej. Do të jeni në gjendje të merrni një kënaqësi të madhe dhe të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Hëna është e kundërt ndaj kini kujdes në dashuri, mund të ketë grindje. Në punë ka një kohë të mirë por kulmi do të jetë në vjeshtë. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë dhe të zgjidhni problemet e kahershme.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Të dielen hëna së shpejti do të jetë në shenjë, kështu që është më mirë të lini emocionet tuaja. Në punë ka disa probleme ekonomike por asgjë të pazgjidhshme.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Hëna ju mbështet bashkë me Jupiterin ndaj mos kini frikë ta lini veten të dashuroheni. Në punë, kushtojini vëmendje prioriteteve dhe për momentin, ndoshta do të ishte më mirë të bënit një pushim.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Në dashuri duhet të qëndroni të qetë sepse lëkundja e ujërave edhe më shumë nuk do të ndihmonte shumë. Në punë do e filloni nga e para por gjithçka do shkojë mirë. Dëshironi stimuj të rinj dhe jeni të lodhur nga rutina e zakonshme. Ju meritoni më mirë për cilësitë tuaja.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Të dielen qielli premton dashuri të mirë, veçanërisht për çiftet e sapolindur. Nëse jeni në krizë më mirë bëni një pushim. Në punë mos i refuzoni detyrat e reja.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Do jeni mjaft të shqetësuar në këtë periudhë por tashmë nga mesi i muajit dashuria do të shkojë më mirë. Në punë është Marsi i cili ndihmon në rikuperimin e energjisë në mënyrën më të mirë të mundshme. Do të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë, thjesht duhet ta dëshironi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47131 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE