Të lidhur apo të ndarë? E dashura e Don Xhon sqaron raportin e marrëdhënies me reperin

vovalbania July 11, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Të lidhur apo të ndarë? E dashura e Don Xhon sqaron raportin e marrëdhënies me reperin

Pas videoklipit “Ike”, të gjithë menduan se Don Xhoni është ribashkuar me modelen ruse Ariana. Por nëpërmjet një bisede virtuale më ndjekësit në Instagram, ajo është shprehur se ata nuk janë të martuar dhe as nuk janë më bashkë.

“A je në lidhje me Don Xhonin?”, ka qenë pyetja që një ndjekës i bëri në rrjetin social, ku bashkë me të Lirey publikoi edhe disa pyetje të tjera të ngjashme.

“Pyetja më e shpeshtë. Ne kemi bërë një rrugë të gjatë bashkë dhe tani jemi të lumtur të ndarë, le të themi”, u shpreh ajo.

“Nuk jemi të martuar, nuk jemi bashkë. Secili ka jetën e vet,”-përfundoi Ariana.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47622 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE