Pas Aleksandër Gjokës, edhe Elton Deda ironizon Dafina Zeqirin bashkë me Alban Skënderaj

vovalbania July 21, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas Aleksandër Gjokës, edhe Elton Deda ironizon Dafina Zeqirin bashkë me Alban Skënderaj

Jo pak herë artisti i mirënjohur Aleksandër Gjoka ka bërë bujë me postimet e tij në rrjetet sociale, duke shprehu opinione “pa doreza”.

Së fundmi këngëtari bëri një postim ironizues për Dafina Zeqirin duke ndarë një video të saj tek këndonte me playback në një club.

“Hajde live hajde! Pu pu pu çfarë turpi! Hec aty VIP”- shkroi Gjoka, ndërsa miku i tij Elton Deda e ka pasuar me një tjetër postim po ironizues.

Teksa dëgjonte në plazh bashkëpunimin e ri të Dafinës me Alban Skënderajn, Deda shkroi në InstaStory:

“Asnjë llaf s’të morra vesh…përveç xhelozia dhe dashuria“, për të treguar kështu se nuk kupton asnjë fjalë nga teksti i këngës.

https://lokimagazine.com/wp-content/uploads/2023/07/VID_20230721_172904.mp4
Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47615 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE