Mozzik habit sërish, poston foton pranë partneres

vovalbania July 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mozzik habit sërish, poston foton pranë partneres

Vetëm pak ditë më parë këngëtari i njohur, Mozzik, bëri lëmsh rrjetin me deklaratat e tij.

Ai zbuloi për publikun se jo vetëm do të martohej së shpejti, por edhe do të bëhej sërish baba.

Këto deklarata të papritura nuk u morën edhe aq seriozisht në rrjet, por ja që Mozzik habiti sërish me postimin e tij.

Reperi ka publikuar një foto në InstaStory sot teksa uron të gjithë ndjekësve të tij Bajramin, por gjithë vëmendjen e tërheqin duart që shfaqen dhe pjesa tjetër e shkrimit.

Në foto shihet dora e reperit dhe e partneres teksa ai shkruan:

“Urime Bajrami! Edhe pak ditë pa i shtyjmë kështu pa unaza”. 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE