Çfarë ndodhi papritur? Prishet miqësia mes Luizit dhe Armaldos

vovalbania July 24, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë ndodhi papritur? Prishet miqësia mes Luizit dhe Armaldos

Marrëdhënia mes Armaldos dhe Luizit u lëkund qysh gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”, pas kurthit që Luizi i ngriti tenorit.

Mirëpo, teksa shumë menduan se gjithçka kishte mbetur brenda shtëpisë së “BBV” kjo nuk është e vërtetë.

Maestro dhe Ejlli duket se nuk i kanë rregulluar raportet as tani që janë jashtë formatit dhe fakti që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram është një “provë” për këtë.

Me një vështrim në rrjetet e tyre sociale kuptojmë që ata janë “unfollow” së fundmi nëpërmjet tyre.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE