Pasi doli nga paraburgimi, Fero “thumbon” hapur Arbenitën (Video)

vovalbania August 06, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pasi doli nga paraburgimi, Fero “thumbon” hapur Arbenitën (Video)

Në një postim në instastory, Fero ka thumbuar hapur Arbenitën.

Ai ka ndarë fjalimin e një personi të fesë myslimane, ku shprehet se gratë që duan burrat e tyre të jenë si Pejgamberi, duhet ta shohin veten dhe të sillen si Aishja.

https://lokimagazine.com/wp-content/uploads/2023/08/0bfc43856c97416eac974fb842cf37b3_10000000_3374165186229660_9056458087412245846_n.mp4

Në një moment ai shprehet: “Ku je ti përballë Aishes? Krahasoje veten me ato gra të mëdha”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58051 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE