Sara dhe Dj Pm prindër për herë të parë?!

vovalbania August 13, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sara dhe Dj Pm prindër për herë të parë?!

Sara Berisha dhe Dj Pm janë një nga çiftet e krijuara brenda “Big Brother Vip Albania” e që romanca e tyre vijon edhe jashtë saj.

Ato ndajnë shpesh herë foto në rrjetet sociale, e të gjithë pyesin se kur do ndërmarrin hapa të tjera, si bashkëjetesë apo edhe fëmijë. E kjo pyetje iu bë edhe në “ask me question”.

“Shumë afër bile”– shkroi Pm duke shtuar dyshime se mos vallë dyshja janë duke menduar të marrin këtë hap të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 47102 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE