Ka diçka te forte qe Riniani nuk na ka treguar per te dashuren e tij

vovalbania September 01, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ka diçka te forte qe Riniani nuk na ka treguar per te dashuren e tij

Lidhjen e tij, Riniani e ka konfirmuar vete duke na treguar se eshte shume i lumtur dhe se ndjen dashuri te madhe per femren qe aktualisht ka ne krah. (Lexo lajmin e plote)

Edhe pse eshte perpjekur ta mbaje te fshehte identitetin e te dashures me emrin Anisa, perseri nuk ka mundur t’i shpetoje syrit mediatik.
Anisa eshte me profesion avokate ne Spanje, atje dhe ku jeton aktualisht, por ka dicka qe nuk e dinim per te, dhe as Riniani nuk e ka cekur kurre si teme.
Anisa eshte edhe mama. Ajo ka nje vajze fotot e se ciles i poston pafund neper rrjetet sociale. Duket se vajza e saj deshiron baletin dhe fotot e videot me te shumta te saj jane kryesisht duke bere balet.

“Mama krenare” ka shkruajtur ajo ne videon e postuar te vajzes se saj.

Ajo cka na ben me shume pershtypje eshte se pikerisht ne Intervisten e sotme u hap tema e lajmeve qe qarkullonin para disa kohesh se Riniani ishte babai i nje vajze, gje qe nuk rezultoi e vertete me vone. Riniani tregoi se per momentin ka deshire te behet baba, gjithashtu eshte edhe gati shpirterisht dhe ekonomikisht per kete. Edhe pse u cek tema e femijeve, ai perseri nuk e tregoi faktin se Anisa tashme e ka nje vajze. Duket se kete pjese Riniani do qe ta mbaje tejet private.

https://lokimagazine.com/wp-content/uploads/2021/05/videoplayback-22.mp4

Gjithesesi ai nuk e ka marre fare parasysh faktin se Anisa ka nje vajze, por ka vene dashurine para gjithckaje duke na treguar se ndihet shume i lumtur me Anisen dhe kjo me te vertete eshte per tu vleresuar.

gonzz

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE