Kaq do jetë çmimi për fituesin e “Big Brother VIP Kosova 2”

vovalbania September 04, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Disa nga personazhet më të përfolur për t’iu bashkuar “Big Brother VIP 3”

Është konfirmuar prej kohësh edhe sezoni i dytë i “Big Brother VIP Kosova”.

Edhe këtë herë do të jenë moderator Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi. Lajmin e konfirmoi vetë moderatori në një postim në InstaStory.

Mirëpo mes një sërë kuriozitetesh të ndjekësve, Alaudini tregoi edhe çmimin e madh për fituesin e programit.

Ai tregoi se sikurse vitin e kaluar, edhe këtë vit fituesi i BBVK do të marrë me vete 200 mijë euro.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32605 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE