Luiz Ejlli ndjen “rrahjet më të ëmbla në botë”, foto që po hedh dyshime të forta

vovalbania September 12, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Luiz Ejlli ndjen “rrahjet më të ëmbla në botë”, foto që po hedh dyshime të forta

Kiara Tito po përflitet prej kohësh për një shtatëzëni të mundshme. Këto lajme duket se po i shijojn tepër Luizit, i cili ngacmon ndjekësit me postimet e tij.

Së fundmi ai ka publikuar një foto krah një gruaje shtatzënë ku shkruan: Rrahjet më të ëmbla në botë!

Gjatë pushimeve në Turqi, pak muaj më parë ishte vetë Luizi i cili mohoi lajmet se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

“Këtu nuk kemi test shtatzanie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk është shtatzënë”- tha Luizi.

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë kthyer në çiftin më të komentuar dhe më të pëlqyer për publikun shqiptar. Dyshja të cilët u njohën brenda ‘Big Brother VIP 2’ arritën të krijonin një lidhje dashurie të cilën e kurorëzuan në martesë gjatë spektaklit dhe vazhdon ende edhe pas përfundimit të saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26375 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE